Navigácia
Yu-gi-oh! Anime a Manga
· Yu-gi-oh!
· Yu-gi-oh! GX
· Yu-gi-oh! 5D's
· Yu-gi-oh! ZEXAL
· Yu-gi-oh! ARC V
· Yu-Gi-Oh! VRAINS
· Yu-gi-oh! Filmy
Yu-gi-oh! kartová hra
· Úvod a Pravidlá
· Produkty
· Varianty a Formáty hry
· Obchody
Pravidlá
· I. Priprava na Duel
· II. Pomôcky v hre
· III. Hracie karty
· IV. Herné Fázy
· V. Ďalšie pravidlá
Články a tipy
· Úvod do Archetypes
· Rozbor balíčkov
Turnaje
· Turnaje na Slovensku
· Banlist
· Zoznam Komunít
· Rarity kariet
· Falošné karty
· Miss print
· Slovník pojmov
· Penalizácia hráčov
Anketa
V akom meste by ste radi privítali viac turnajov a stretnutí?

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.
The Dark Illusion
kony_ dňa 19/10/2016 18:57
New Products

 

 

The Dark Illusion

 

 

 

Temné sily sa rozhodli znova povolať do svojich služieb najmocnejšieho mága. Aby sa však mohol vyrovnať svojim novým nepriateľom zhromaždil svoje sily pod vedením temna.

 

 

Booster pack s názvom The Dark Illusion je v poradí 8 booster packom 9 série OCG. Nasleduje po Shining Victories a svojim námetom je inšpirovaný jednou z prvých kariet hry, Dark Magician.


Najzaujímavejšou kartou práve pre podporu tohto monštra je Magician Navigation, ktorá môže privolať na pole hneď dve silné monštrá. Okrem toho sa v balíku objavujú dve kvázi podporné karty v podobe monštier Magician´s rod a Magician´s robe. Novou kľúčovou kartou sa po zmene stáva Ebon Oblivion Magician, ktorého efekt vám umožní zahrať Trap alebo Quick-play spell card rovno z vašej ruky.

 

 

Okrem toho však nový booster balík prináša aj mnoho rôznych archetypov. Prvým z nich sú nové Psychic monštrá Metalfoes pozostávajúce z Penudlum kariet, ktoré v boji využívajú High-tech prístroje. Práve vďaka nim sa môžu pomocou fúzie premeniť na silnejšie monštrá s vyšším útokom. Druhým z nových archetypom, ktorý booster obsahuje je Triamid. Tento nie rozsiahli archetyp sa zameriava na prácu s Field Spell kartami, vďaka ktorým je možné privolať kľúčové monštrum Triamid Sphinx, ktorého útok sa zvyšuje počtom Field Spell kariet vo vašom hrobe.

 

 

TCG verzia hry obsahuje, okrem týchto dvoch nových archetypov, ďalšie dva. Jedným z nich je SPYRAL, ktorý je inšpirovaný témou super-špiónov a ich nevšednými zbraňami. Subterror je novým archetypom zameraným skôr na efekt ako na vizuálnu stránku, pretože jeho mechanizmus spočívajú v ovládaní monštier s vysokým levelom a zároveň FLIP efektom.


The Dark Illusion prináša okrem nových archetypov, aj niektoré nové karty pre už známe a aj staršie archetype. Objavujú sa tu karty podporujúce Red Dragon Archfiend, Ninjna, či Blackwing.


The Dark Illusion booster set obsahuje 100 kariet: 48 Commons, 20 Rares, 14 Super Rares, 10 Ultra Rares, and 8 Secret Rares.

Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Karta Dňa
Photo
Article
Kto je Online
· Hostí Online: 1

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 320
· Najnovší člen: RaGe
Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

24/02/2019 22:01
Sú plánované nejaké turnaje na východnom Slovensku ?

23/09/2018 19:29
https://discord.gg
/9jezGXg Spravim server

23/09/2018 19:13
Haha, tiez som ho videla ^^ Bola som tam dneska.

23/09/2018 03:17
... mimo BA máme tiež pár predajcov ale upadlo to trochu aj na tom že Brloh prestal predávať. Robím aktuálne všetko čo sa tá aby som to pozdvihol. Btw. dnes na CSku bol najelpší malý Yugi.

23/09/2018 03:15
Yani čo sa týka predaju na Comics Salóne tak tam je to preto že sme tam prestali robiť turnaje (nebol veľký záujem lebo sa ľuďom nechcelo platiť vstup kvôli turnaju). V BA je na to dobrý Funtastic...

Table 'ygo.DB_EMAIL_VERIFY' doesn't exist