Navigácia
Yu-gi-oh! Anime a Manga
· Yu-gi-oh!
· Yu-gi-oh! GX
· Yu-gi-oh! 5D's
· Yu-gi-oh! ZEXAL
· Yu-gi-oh! ARC V
· Yu-Gi-Oh! VRAINS
· Yu-gi-oh! Filmy
Yu-gi-oh! kartová hra
· Úvod a Pravidlá
· Produkty
· Varianty a Formáty hry
· Obchody
Pravidlá
· I. Priprava na Duel
· II. Pomôcky v hre
· III. Hracie karty
· IV. Herné Fázy
· V. Ďalšie pravidlá
Články a tipy
· Úvod do Archetypes
· Rozbor balíčkov
Turnaje
· Turnaje na Slovensku
· Banlist
· Zoznam Komunít
· Rarity kariet
· Falošné karty
· Miss print
· Slovník pojmov
· Penalizácia hráčov
Anketa
V akom meste by ste radi privítali viac turnajov a stretnutí?

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.
V. Yu-gi-oh! ARC-V
kony_ dňa 17/04/2014 17:45

 

 

 

Yu-Gi-Oh! Arc-V je štvrtým spin-offom pôvodnej Yu-Gi-Oh! série. Prvý krát bola odvisielaná na TV Tokyo 6. Apríla 2014 a bola ukončená 26. Marca 2017. Mimo Japonska je možné ju nájsť z mnohých zdrojov, na Slovensku je najlepším zdrojom v súčastnosti Crunchyroll a Netflix.

 

Príbeh sa začína v Paradise City. You Show Duel School, škola zameraná na výučbu hrania Duel Monsters je malou, nenápadnou školou. Yuya sakaki mladý nadaný duelista sa chce stať profesionálnym Dueltainer, druhom hráča ktorý robí všetko pre to aby pri hre zaujal divákov, či už kaskadérskymi kúskami alebo magickými trikmi. Yuya sa však jedného dňa dostane k úplne novému druhu kariet ktoré sa volajú Pendulum Monsters. Sila týchto kariet zaujme riaditeľa jednej z naväčších svetových firiem Leo Corporation, Reiji Akaba (v preklade známi ako Akaba Declan). Neskôr sa Yuya stretne s tromi chlapcami ktorý sú mu extrémne podobný, chladný použivatel XYZ príšer Yuto, až príliš sebavedomý používateľ Synchro príšer Yugo a sadistický používateľ Fúznych príšer Yuri. Každý z týchto dvojníkov prichádza z inej dimenzie a Yuya a jeho priateľa sa odrazu objavia v strede konfliktu medzi nimi. Yuriho dimenzia robí všetko preto aby zjednotila všetky svety, i za cenu tyranie a zajímania ľudí. Reiji preto vytvorí elitnú skupinu duelistov ktorých nazve „Lancers“ s cieľom vyhrať vojnu proti nebezpečnému nepriateľovy.

 

Príchod Yu-Gi-Oh! Arc-V priniesol niekoľko zásadných zmien do hry. Hráč ktorý ide prvý už neťahá kartu na začiatku prvého kola a obaja hráči môžu kontrolovať svoju vlastnú Field Spell Card (Plošné kúzlo).

 

To však nie je najväčšia zmena ktorú Arc-V prinieslo. Arc-V totiž do hry vložilo nový druh príšer zvané Pendulum Monsters (Pendulum Príšery). Tieto karty sú zároveň príšerami a zároveň Magickými kartami. Viac sa dočítate v sekcii s pravidlami.

 

Yu-Gi-Oh! Arc-V môžete na Slovensku sledovať na: crunchyroll.com a netflix.com

Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Karta Dňa
Photo
Article
Kto je Online
· Hostí Online: 1

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 320
· Najnovší člen: RaGe
Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

24/02/2019 22:01
Sú plánované nejaké turnaje na východnom Slovensku ?

23/09/2018 19:29
https://discord.gg
/9jezGXg Spravim server

23/09/2018 19:13
Haha, tiez som ho videla ^^ Bola som tam dneska.

23/09/2018 03:17
... mimo BA máme tiež pár predajcov ale upadlo to trochu aj na tom že Brloh prestal predávať. Robím aktuálne všetko čo sa tá aby som to pozdvihol. Btw. dnes na CSku bol najelpší malý Yugi.

23/09/2018 03:15
Yani čo sa týka predaju na Comics Salóne tak tam je to preto že sme tam prestali robiť turnaje (nebol veľký záujem lebo sa ľuďom nechcelo platiť vstup kvôli turnaju). V BA je na to dobrý Funtastic...

Table 'ygo.DB_EMAIL_VERIFY' doesn't exist