Navigácia
Yu-gi-oh! Anime a Manga
· Yu-gi-oh!
· Yu-gi-oh! GX
· Yu-gi-oh! 5D's
· Yu-gi-oh! ZEXAL
· Yu-gi-oh! ARC V
· Yu-Gi-Oh! VRAINS
· Yu-gi-oh! Filmy
Yu-gi-oh! kartová hra
· Úvod a Pravidlá
· Produkty
· Varianty a Formáty hry
· Obchody
Pravidlá
· I. Priprava na Duel
· II. Pomôcky v hre
· III. Hracie karty
· IV. Herné Fázy
· V. Ďalšie pravidlá
Články a tipy
· Úvod do Archetypes
· Rozbor balíčkov
Turnaje
· Turnaje na Slovensku
· Banlist
· Zoznam Komunít
· Rarity kariet
· Falošné karty
· Miss print
· Slovník pojmov
· Penalizácia hráčov
Anketa
V akom meste by ste radi privítali viac turnajov a stretnutí?

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.
Nový archetyp: Infernoid
kony_ dňa 31/12/2014 15:41
New Cards

 

Nový archetyp:
Infernoid

 

 

Infernoid je archetyp FIRE Fiend-type monštier, ktorý sa prvý krát objavili v booster balíku Secret of Eternity. Je to prvý archetyp, so Special Summon efektom. Teda, že dokážu sami seba privolávať Špeciálne. Meno je odvodené od slov Inferno (Peklo) a Android (Robot) ale taktiež sa dá spojiť slovami Infernal (pekelný) a Void (vypustený).

 

Tento archetyp vznikol na námet robotických podobizní známych bájnych démonov pekla. Beelzebub, Lucifuge, Astaroth a mno ďalších ukrývajú svoje mená práve v týchto kartách. Podľa tejto charakterizácie sa dá povedať, že tvoria akýsi proti pól k známym Penudlum monštrám Qliphort.

 

Všetky tieto monštrá nemôžu byť zvolávané normálne. Namiesto toho majú efekt, ktorým ich môžete zvolať špeciálne odstránením určitého počtu iných Infernoid monštier z vášho hrobu alebo ruky. To má však tiež svoje obmedzenia, pretože ich môžete zvolávať ak neovládate na poly iné Effect monštrá, ktorých súčet Levelov/Rankov je väčší ako 8. Preto sa počas hry na ploche objavuje len málo týchto monštier a platí pravidlo, čím väčší level Infernoid monštra, tým menej ďalších monštier môžete zvolať.

         

Keďže sa stali akýmisi protivníkmi pre Qliphort, ktorého monštrá sa dokážu pekne nahromadiť v extra balíku aj po ich zničení. Tieto monštrá majú efekt banish, ktorým ich nadobro odstránia z hry. Ak máte takéto monštrum na poly, stačí jednoducho obetovať jedno vaše akékoľvek monštrum a odstrániť tak súperove monštrum na ploche z hry a to aj počas jeho kola. Tento efekt však platí aj proti iným archetypom ako napríklad Elemental Dragon, či Shadoll.

 

To však nie je všetko. Samozrejme tieto monštrá majú aj iné osobité efekty, ktorými môžu ničiť iné karty na ploche, či sa obraňovať proti súperovým Spell/Trap kartám. Samotné Spell/Trap karty pre tento archetyp taktiež chránia tieto monštrá, alebo sa na druhú stranu snažia zásobovať váš hrob, či ruku ďalšími Infernoid monštrami.

 

 

Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Karta Dňa
Photo
Article
Kto je Online
· Hostí Online: 1

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 319
· Najnovší člen: periparus
Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

23/09/2018 19:29
https://discord.gg
/9jezGXg Spravim server

23/09/2018 19:13
Haha, tiez som ho videla ^^ Bola som tam dneska.

23/09/2018 03:17
... mimo BA máme tiež pár predajcov ale upadlo to trochu aj na tom že Brloh prestal predávať. Robím aktuálne všetko čo sa tá aby som to pozdvihol. Btw. dnes na CSku bol najelpší malý Yugi.

23/09/2018 03:15
Yani čo sa týka predaju na Comics Salóne tak tam je to preto že sme tam prestali robiť turnaje (nebol veľký záujem lebo sa ľuďom nechcelo platiť vstup kvôli turnaju). V BA je na to dobrý Funtastic...

23/09/2018 02:12
(P2)Comicsalone (v Bratislave) ani nepredavaju Yugioh karty a nikto to nepozna) Ps. Ryouken a Yusaku su najlepsie postavy z VRAINS

Table 'ygo.DB_EMAIL_VERIFY' doesn't exist