Navigácia
Yu-gi-oh! Anime a Manga
· Yu-gi-oh!
· Yu-gi-oh! GX
· Yu-gi-oh! 5D's
· Yu-gi-oh! ZEXAL
· Yu-gi-oh! ARC V
· Yu-Gi-Oh! VRAINS
· Yu-gi-oh! Filmy
Yu-gi-oh! kartová hra
· Úvod a Pravidlá
· Produkty
· Varianty a Formáty hry
· Obchody
Pravidlá
· I. Priprava na Duel
· II. Pomôcky v hre
· III. Hracie karty
· IV. Herné Fázy
· V. Ďalšie pravidlá
Články a tipy
· Úvod do Archetypes
· Rozbor balíčkov
Turnaje
· Turnaje na Slovensku
· Banlist
· Zoznam Komunít
· Rarity kariet
· Falošné karty
· Miss print
· Slovník pojmov
· Penalizácia hráčov
Anketa
V akom meste by ste radi privítali viac turnajov a stretnutí?

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.
Batteryman deck 07.2014
Shadi dňa 20/07/2014 12:07

 

Batteryman deck

 

http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20110531034701/yugioh/images/thumb/a/a9/RecyclingBatteriesVG-TF04-JP.png/229px-RecyclingBatteriesVG-TF04-JP.png

b

Cus, prinášam vám môj tretí príspevok v tejto téme: zaujímavý balíček 3, ktorý našiel náš tím na internete, dám ho sem v úplne rovnakej zostave, také som ho aj ja skúšal na yugioh pro. V tejto zostave sú je pár drahých kariet ktoré by sa dali podľa mňa v pohode vymeniť za o dosť lacnejšie karty ako napríklad aj jediná drahšie karta v Main decku: Rank-Up-Magic The Seventh One, čo je fakt dobrá karta do tohto balíčku lebo je tu dosť monštier ktoré vyťahujú ďalšie z balíčka vloženým do ruky alebo špeciálnym vyvolaným. Rank-Up-Magic The Seventh One jej cena je okolo 10 eur čo nie je až tak veľa, keď si  človek povie že jedna zo 40 kariet v balíčku. Extra deck som skoro nepoužíval, sám som si myslel že ho budem používať častejšie, ale nebolo ani treba, napríklad túto kartu som ani raz nezahral - Evilswarm Exciton Knight – úprimné ho ani nemám rád.

     
Základ tohto balíčku je dostať  3 alebo viac Batteryman do pola aby ste mohli použiť túto kartu Short Circuit a zničiť súperovi všetky karty čo ovláda. Proti súperovi ktorý sa bude snažiť zabrániť tomu sú v balíku proti Trap kartám  3x Mystical Space Typhoon  alebo Trap Stun a ak vám neprídu tak sa dá aj po zničený napríklad kartou Torrential Tribute použiť Call of the Haunted alebo ich silnejšiu verziu  Portable Battery Pack a znova ich dostať naspäť do pola, alebo ak vám chýbajú  Batteryman monštrá na poly aby ste mohli zahrať  Short Circuit.

Pot of Duality je dobrá kombinácia z Batteryman Micro-Cell, ktorého vyvoláte dole čelom a zahráte Pot of Duality čím si môžete nájsť niečo čo vám chýba plus kto mu ak vám súper zničí následkom boja Batteryman Micro-Cell si potiahnete jednu kartu a ak svojím efektom vyvolá Batteryman 9V tak ten vám potiahne z balíčka do ruky Batteryman monštrum, čím mate hneď karty aj nato aby ste dali OTK.

Thunder Sea Horse - k tomu nie je skoro čo dodať ďalšia skvelá, podľa mňa asi najlepšia ťahačka kariet v balíčku, za jeho odhodenie z ruky do hrobu si potiahnete 2 Light Thunder-type monštrá z balíčka, ale musia mať 1600 a menej útoku a rovnaké meno. Všetky Batteryman monštrá sú 2 Light Thunder-type.

Batteryman AAA - ak je normálne vyvolaný tak vám ďalšieho špeciálne vyvolá z ruky alebo z hrobu ešte jedno monštrum a je dostatok na použitie Short Circuit. Toto jediné monštrum čo sa oplatí potom použiť ako xyz materiál lebo útok  má útočné číslo 0.

Batteryman 9V –jak už som spomínal dobrá kombinácia z Batteryman Micro-Cell. Na túto kartu si musíme počkať, lebo vide až v boostry:  Duelist Alliance ktorý je naplánovaný že u nás vide 15. Augusta.

Batteryman Charger na toto monštrum síce potrebujete ušetriť si Normal Summon a ešte jednu obeť na jeho vyvolanie, ale zato vám to vráti čím so úžasným: po jeho Normal Summone si môžete špeciálne vyvolať hocijaké 1 Batteryman monštrum z balíčka okrem Batteryman Charger čiže sám seba nemôže. Ďalší efekt tejto karty je že má 300 útočného a aj obranného čísla za každé Thunder- type monštrum na poli, čím viac tým lepšie – čo je motto aj tohto balíčku.

Batteryman Fuel Cell – brutálna karta tohto balíku a aj zároveň jeho boss. Ak ovládate 2 alebo viac Batteryman  monštier na poli môžete ho špeciálne vyvolať z ruky + sa dá vyvolať aj efektom Batteryman Charger. Druhý efekt tejto karty je že raz za kolo obetovaným 1 Batteryman monštra z pola môžete vrátiť jednu kartu súpera do ruky, o je dobre ak tam má monštrum ktoré sa nedá zničiť  efektom súpera alebo sa môže zachrániť pred tým, proste ho vrátite do ruky a tým mate otvorenú cestu priamo na súperove životy ak vám vide základné kombo.  

Z pozdravom  Matúš Snehuliačik Jaroš.

DECK LIST:    
Batteryman Fuel Cell 3x
Batteryman Charger 3x
Bateryman 9V 3x
Batteryman AAA 3x
Batteryman Micro-Cell 3x
Thunder Sea Horse 3x
Rank-Up-Magic The Seventh One 1x
Short Circuit 3x
Pot of Duality 3x
Mystical Space Typhoon 3x
Solemn Warning 1x
Botomless Trap Hole 1x
Torrential Tribute 1x
Mirror Force 1x
Trap Stun 2x
Portable Battery Pack 3x
Call of the Haunted 3x

Extra deck:
Gagaga Cowboy 1x
Evilswarm Exciton Knight 1x
Constellar Omega 1x
Bujinki Amaterasu 1x
Number 39: Utopia
Number 50: Blackship of Corn 1x
Number 101: Silent Honor ARK 2x
Number 61: Volcasaurus 1x
Constellar Pleiades 1x
Number C101: Silent Honor DARK 1x
Constellar Ptolemy M7  1x
Number 39: Beyond the Hope 1x
Gaia Dragon, the Thunder Charger  1x  

Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Karta Dňa
Photo
Article
Kto je Online
· Hostí Online: 1

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 320
· Najnovší člen: RaGe
Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

24/02/2019 22:01
Sú plánované nejaké turnaje na východnom Slovensku ?

23/09/2018 19:29
https://discord.gg
/9jezGXg Spravim server

23/09/2018 19:13
Haha, tiez som ho videla ^^ Bola som tam dneska.

23/09/2018 03:17
... mimo BA máme tiež pár predajcov ale upadlo to trochu aj na tom že Brloh prestal predávať. Robím aktuálne všetko čo sa tá aby som to pozdvihol. Btw. dnes na CSku bol najelpší malý Yugi.

23/09/2018 03:15
Yani čo sa týka predaju na Comics Salóne tak tam je to preto že sme tam prestali robiť turnaje (nebol veľký záujem lebo sa ľuďom nechcelo platiť vstup kvôli turnaju). V BA je na to dobrý Funtastic...

Table 'ygo.DB_EMAIL_VERIFY' doesn't exist